Hizmetlerimiz - ABAKLI HURDACILIK

İçeriğe git
Hizmetlerimiz
 • Demir Hurdası Ve Çeşitleri
 • Alüminyum Hurdası
 • Paslanmaz Krom Hurdası
 • Bakır Hurdası
 • Pirinç Hurdası
 • Plastik Hurdası
 • Kablo Hurdası
 • Beyaz Eşya Hurdaları
 • Fabrika Yıkım Ve Kesim
 • Kalorifer Kazanı Hurdaları
 • Hurda Araç Alımı
 • Plastik Hurda Alımı
 • Karton Hurda Alımı
Alüminyum Hurda Alımı
Aliminyum birçok kez dönüşümü yapılabilecek bir maddedir ve son derece verimli sonuçlar vermektedir. Bunun sebebi aliminyum maddesinin geri dönüşümü neticesinde diğer madenlere oranla, elde edilen ikinci ürünün ilk ürünün kalitesine çok yakın olmasıdır. Kütahya Hurdacılar Abaklı Hurda alüminyum geri dönüşümün temel noktasıdır.
Bakır Hurda Alımı
Bakırın geri dönüşümü uzun vadede verimli bir ekonomik yatırımdır. Hammaddenin azalması ve doğal kaynakların hızla tükenmesi sonucunda ekonomik problemler ortaya çıkmaktadır. Kütahya Hurdacı Geri dönüşüm sayesinde ekonomi canlanacak ve yeni iş imkanları ortaya çıkacaktır.
Demir Hurda Alımı
Demirin sanayi ve endüstriyel alanlardaki kullanımı göz önüne alındığında birim başına geri dönüşümde sağlayacağı tasarrufun ve kazancın diğer madenlere oranla daha fazla olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.  Ayrıca demirin geri dönüşümü, diğer madenlere göre daha basit aşamalara sahiptir. Kütahya Hurdacılar Abaklı Hurda demir eldesi konusunda en tecrübeli firmadır.
Metal Hurda Alımı
Hurda metal geri dönüşüm endüstrisi miktar olarak en çok dönüştürülen metallerin bir kısmı bu şekildedir. Araştırmalara göre metallerin geri kazanılması için harcanan enerji metallerinin madenlerden çıkartılması için gereken enerjiden çok daha azdır. Kütahya Hurdacı Abaklı Hurda ile tüm metallerin geri dönüşümü sağlanmaktadır.
Plastik Hurda Alımı
Plastik geri dönüşümde en önde yer alan ürünlerdendir. Kütahya Hurdacı Abaklı Hurda olarak Plastik hurdalarınız alınıp ayrışımı yapılarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır.
Fabrika Yıkım Ve Kesimi
Üretime kapatılmış eski fabrikaların hurdaları toptan olarak alınıp kesimi tarafımızca yapılmaktadır. Bu hurdalar tekrar kullanıma kazandırılarak ekonomiye katkı yapılmaktadır
Kağıt ve Karton Hurda Alımı
Karton kutular, gazeteler, ambalaj kağıtları ve birçok kağıt karton çöpe atılmaktadır. Kütahya Hurda olarak sloganımız Geri dönüşüm yapalım Ormanlarımız yok olmasın.
Beyaz Eşya Hurdası Alımı
Eskiyen, kullanılmayan, bozulan beyaz eşyalarınız uygun fiyata nakit olarak alınır. Geri dönüşüm tesislerine gönderilen beyaz eşyalar metal ve plastikleri ayrılarak her parçası tekrar değerlendirilmektedir.
Kablo Hurdası Alımı
Eski kullanılmayan kablolar toplanıp ayrıştırılarak hem bakır ve alüminyum hem plastik olarak geri dönüşümü yapılmaktadır. Kütahya Hurda Abaklı Hurdacılık kablolarınızı en verimli şekilde değerlendirmektedir.
Hurda Araç Alımı
Otomobil, minibüs, kamyon gibi her türlü hurdaya ayrılmış araçlar uygun fiyata nakit olarak alınmaktadır. parçaları ayrılıp geri dönüşüm tesislerine gönderilen hurdalar ergitilip tekrar şekillendirilerek ekonomiye kazandırılmaktadır.
Pimapen Hurda Alımı
İnşaatlerden sökülen eski pimapen pencere ve kapılarınız geri dönüşümle tekrar ekonomiye kazandırılmaktadır. Abaklı Hurda Kütahya Hurdacı olarak pimapen hurdası konusunda tecrübeli ve en uygun fiyatları vermektedir.
Paslanmaz Sac Ve Krom Hurda Alımı
Fabrikalarda kullanılan kesim sonrası kalan paslanmaz sac, sac, krom alaşımlı sac hurdalarını hemen bizi arayarak uygun fiyata satabilir, hem üretirken kazanabilir hem hurdalarınızı değerlendirmiş olursunuz.
KÜTAHYA HURDACI TELEFON NUMARASI
0 532 797 50 42
bilgi@abaklihurdacilik.com
www.abaklihurdacilik.com
İçeriğe dön