Kurumsal - ABAKLI HURDACILIK

İçeriğe git
Abaklı Hurdacılık
ABAKLI HURDACILIK olarak Kütahya'da Kütahya Hurda sektöründe hizmet veren işyerimiz metal, bakır, alüminyum, sarı, pirinç, sökülecek, kutu, çinko, plastik, karton, pimapen hurdalarını en uygun fiyata nakit olarak alıp geri dönüşüm sektöründe büyük bir yer tutmaktadır.


Geri Dönüşüm Nedir ?
Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır. Kütahya Hurdacı Abaklı Hurda metal, plastik ve karton ile en yararlı geri dönüşüm alanındadır.

Geri Dönüşüm
Tabii kaynakların sonsuz olmadığı, dikkatlice kullanılmadığı takdirde bir gün bu doğal kaynakların tükeneceği aıldan çıkarılmamalıdır. Bu durumu farkına varan ülke ve üreticiler kaynak israfını önlemek ve ortaya çıkabilecek enerji krizleri ile başdebilmek için atıkların geri dönüştürülmesi ve tekrar kullanılması için çeşitli yöntemler aramış ve geliştirmişlerdir. Kütahya Hurda Abaklı Hurda olarak birinci görevimiz milli kaynaklarımızın en verimli şekilde kullanılmasına hizmet etmektir.
Amacımız
Geri dönüşümde amac; kaynakların lüzumsuz kullanılmasını önlemek ve atıkların kaynağında ayrıştırılması ile birlikte atık çöp miktarının azaltılması olarak düşünülmelidir. Demir, çelik, bakır, kurşun, kağıt, plastik, kauçuk, cam, elektronik atıklar gibi maddelerin geri dönüşüm ve tekrar kullanılması, tabii kaynakların tükenmesini önleyecektir. Bu durum; ülkelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ithal edilen hurda malzemeye ödenen döviz miktarını da azaltacak, kullanılan enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlayacaktır. Kütahya Hurdacı olarak bu sektörde en köklü firmayız.
Geri Dönüşümün Önemi
1.Doğal kaynaklarımızın korunmasını sağlar.

2.Enerji tasarrufu sağlamamıza yardım eder.

3.Atık miktarını azaltarak çöp işlemlerinde kolaylık sağlar.

4.Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım yapmamıza yardımcı olur.
KÜTAHYA HURDA - ABAKLI HURDA
KÜTAHYA HURDACI TELEFON NUMARASI
0 532 797 50 42
bilgi@abaklihurdacilik.com
www.abaklihurdacilik.com
İçeriğe dön